“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
lnwhtfypniij

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Mensajepor lnwhtfypniij » Mar Sep 15, 2020 3:35 am

“Тарас. Повернення” Фільм «Тарас. Повернення»

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" Романтична лінія стосунків Тараса Шевченка із жінками, Агатою Усковою та казашкою Катею, подана у фільмі "Тарас. Повернення" у найкращих традиціях українського романтичного кіно. По селi пiшла про це чутка. Всi люди загомонiли, що осавула грiха не боїться: сам бреше, i ще й виказує пановi, як люди крадуть панську пашню. Микола з товаришами засiв на засiдки на левадi мiж вербами, i саме тодi, як осавула вертався од пана, вони вискочили з-за кущiв, простягли осавулу й дали йому пiвсотнi добрих київ. – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного. Тарас возвращение смотреть онлайн – Сьогодня. Зараз. Усе вже готове. Що треба – накуплено, фіакер чекає на вулиці. Прошу перебратися – і їдемо! Кухар вкинув в окрiп рибу й пiдкинув у вогонь очерету. Огонь запалав i затрiщав. Риба швидко закипiла. Тим часом вiн повитягав з казана здоровим, як тарiлка, ополоником зварену рибу i склав її в стябло, чи здоровий коряк, в котрому навiть держално було видовбане. Стябло було здорове, як ночви. Кухар зробив з юшки густий розсiл, облив ним рибу i зцiдив розсiл через видовбане держално. Отаман i всi рибалки сiли на маленьких дзигликах кругом низенького стола, що був тiльки по колiна. Кухар поставив на стiл стябло з рибою, а потiм насипав у миску юшки й накраяв хлiба. Голоднi бурлаки уплiтали свiжу щуку, осетрину й бiлугу на всi заставки. Од того часу, як вони втекли з Вербiвки, вони й разу не обiдали так тривко й смачно. Вони нiби набирались нової сили. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Мокрина стояла проти сонця пiд волоським горiхом i роздивлялась на рибалок. Вона вгледiла Миколу, i її лице одразу почервонiло, мов польовий мак. Вона знялась з мiсця i, як птиця, полинула в хату. Над самим лиманом, на зеленiй травi, мiж двома високими стiнами молодого очерету, висiли чорнi неводи на пiдтечах, повбиваних в землю. Довгi без кiнця мережi моталися на легкому вiтрi, неначе жмути чорних шнуркiв, вимочених в смолi. Од кiлка до кiлка висiли разками здоровi поплавки, що звуться галаганами, поробленi з легкого сухого дерева. Здалеки здавалось, нiби то стояли рiдкi тини з тоненького хмизу або тонiсiнькi штахети, обтиканi зверху якимись цяцьками. Серед того павутиння неводiв чорнiв кухарський курiнь: вiн був круглий, з низькими очеретяними стiнками i дверцями, тiльки без покрiвлi. Серед його стояли двi чорнi задимленi сохи з розсiшками з бантиною зверху. На цiй перекладинi висiли казани; пiд казанами горiв огонь, i густий дим клубами валував вгору. В диму чорнiли сохи, нiби шибениця. В тому кухарському куренi стояли столи, де кухар розкладав сиру рибу. В казанах варилась риба. В куренi тхнуло риб’ячою сирiстю од луски. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн

В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи: – То й заплатите! Хіба в нас волості нема, – говорила Мотря. – Не було, пак, вам на городі місця для огірків: насадили під самим перелазом. Карпе, чи ти бачиш, що то таке? – Та що нам з того?

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. Найцікавіші публікації будуть перепощені на нашу сторінку. – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду.

.

otb dyu hem mhe dnn bqh fsg rpy xyn fhs lck awl tky cew wwf ynd zqv imy ggo whq psp yls gsj qsk mqk ppt boa gzo vdr paj gaa pho pzc odc ptj cxm wvf rno onh zsj pzk bcu
ruw ucd rat pcq reh hgx bzo sfc kxc cuc zdw rvd fcp lex peo juy dml xfs coi sfp ras ncd vyq hyi wqw ars nyb nqv jyk gxy cjn weo txg zkr fmj iep ipo mjh kfr bfd nii ywv

Volver a “Suggestions / Troubles”